Produkowane w Polsce

Darmowa wysyłka od 100 zł

Bezpieczne dla skóry

30 dni na darmowy zwrot

Gładkie powłoczki na poduszki – jak dobrać do wystroju sypialni?

biała poszewka na poduszkę jasiek

Jednym z najlepszych sposobów na ożywienie i nadanie charakteru swojej sypialni jest użycie gładkich poszewek na poduszki. Z Loomframe, dzięki powłoczkom na poduszki wykonanym w 100% z bawełny, możesz dbać o sen wysokiej jakości, skórę twarzy a także strukturę włosów.

Gładkie powłoczki na poduszki znajdą zastosowanie nie tylko w sypialni

Psujące na mniejsze poduszki, jednokolorowe poszewki Loomframe doskonale nadadzą się do salonu. Możesz również łączyć modele o większych wymiarach, typowych dla poduszek do spania, z mniejszymi, tworząc kompozycje na łóżku. Ułożone poduszki na pościeli w estetyczny sposób, gwarantują niesamowity wygląd łóżka w ciągu dnia. Na naszej stronie znajdziesz gładkie powłoczki na poduszki w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala Ci na dobór odpowiedniego koloru do Twoich wnętrz.

Powłoczki na poduszki sprawdzą się tu idealnie

Nie od dziś wiadomo, że poszewki na poduszki w mieszaniu stanowią jeden z najatrakcyjniejszych elementów dekoracyjnych mieszkania. Dodatkowym ich atutem jest łatwość wkomponowania ich w mieszkanie, zatem wybór idealnej powłoczki, nie powinien stanowić problemu. Bawełniane powłoczki na poduszki sprawdzą się idealnie w salonach, sypialniach, pokojach dziecięcych, czy gabinetach. Dzięki bogatej ofercie naszego sklepu, z pewnością znajdziesz pasujący odcień do Twojego pomieszczenia. Nie bój się wybierać kontrastowych kolorów, sprawią one, że Twoje łóżko, czy kanapa staną punktem zwracającym na siebie uwagę.

Jakość i wygląd idą ze sobą w parze

W Loomframe dbamy nie tylko o wygląd naszych produktów, ale również o ich jakość wykonania. Z tego względu wszystkie nasze produkty wykonane są ręcznie w Polsce, co gwarantuje doskonałą kontrolę procesów produkcyjnych, od samego projektowania, przez szycie, aż po barwienie. Każda z naszych poszewek powstaje w 100% z ekologicznej, niesamowicie przyjemnej w dotyku bawełny. Materiał cechuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, co zapewnia doskonałą termoregulację ciała podczas snu. Dodatkowo powłoczki na poduszki są niesamowicie trwałe i odporne na przecieranie.