Produkowane w Polsce

Darmowa wysyłka od 100 zł

Bezpieczne dla skóry

30 dni na darmowy zwrot

Komplet białej pościeli gwarantuje ciekawszy i głębszy sen

relaks w białej poszewce na poduszki

Wybór białej pościeli do sypialni nie zawsze jest prosty. W łóżku spędzamy ok. ⅓ życia, ważne zatem jest dobranie pościeli takiej, w której w nocy czujemy się komfortowo, a w ciągu dnia jesteśmy zadowoleni z jej wyglądu w sypialni. Podczas wyboru białego kompletu pościeli nie można zapomnieć o tym, jak prezentować się będzie ona w sypialni. Uwzględnić należy dotychczasowe przyzwyczajenia i sposób ścielenia łóżka.

Do jakiej sypialni pasuje biały komplet pościeli?

Od wielu lat biała pościel kojarzona jest głównie z pobytem w hotelu. Coraz częściej jednak sięgają po nią konsumenci, w celu kupienia jej do swoich sypialni. Biała pościel dodaje bowiem uroku całej sypialni, nadaje poczucia sterylności i świeżości. Biel jest także doskonałym kolorem, który powinieneś rozważyć, jeśli Twoja sypialnia ma stosunkowo mały metraż. Odcienie bieli optycznie ją powiększą sprawiając wrażenie bardziej przestronnego i wyższego. Kolor ten polecimy także wszystkim niezdecydowanym, stanowi on doskonałą bazę dla nowoczesnych i skandynawskich aranżacji. Nie ogranicza wyobraźni, a w zestawieniu z ciekawymi dodatkami może nadać charakter i odmienić wygląd każdego pokoju. Jest to pościel, która zdecydowanie nadaje się dla każdego. Stanowi bazę do szaleństwa dekoracji.

Biała pościel nie musi być nudna

Sypialnia zdobiona białą pościelą często jest oznaką harmonii i porządku, można powiedzieć, że nadaje sypialni innego wymiaru. Pozwala odpocząć, zrelaksować się i poczuć przypływ świeżości. Naukowcy twierdzą również, że sny śnione w białej pościeli są ciekawsze i mają duży wpływ na pracę naszego mózgu. Obecnie najbardziej popularna pościel biała to ta, przypominająca bieliznę sypialnianą naszych babć. Obszyte koronką, falbankami, powleczone lnem, czy jedwabiem, oraz te z dodatkiem minimalistycznych wzorów. Zarówno klasyczna biała pościel, jak i ta ozdobiona dodatkami, nadaje sypialni niezwykłego uroku i przyciąga uwagę każdego gościa.