Produkowane w Polsce

Darmowa wysyłka od 100 zł

Bezpieczne dla skóry

30 dni na darmowy zwrot

Poznaj nasze prześcieradła!

biały komplet pościeli bawełnianej jednokolorowy

Wybierając zestaw potrzebny do sypialni, oprócz wygodnej poduszki, kołdry, materaca, czy pościeli, warto zwrócić uwagę na prześcieradło. To element, który bezapelacyjnie każdy z nas powinien wziąć pod uwagę. Gwarancją komfortowego snu, nie jest powiem tylko materac, czy pościel, dużą rolę pełni bowiem prześcieradło.

Które prześcieradło wybrać?

Każdego dnia w sypialni spędzamy przynajmniej kilka godzin. Warto zadbać o to, aby był to czas wyciszenia i odprężenia. Dlatego warto zadbać o to, aby nic w nocy nas nie denerwowało, rozpraszało, czy utrudniało zaśnięcie. Nikt bowiem nie lubi, zsuwającego się prześcieradła, czy wbijającego się zamka od poszewki.

Prześcieradło nie tylko odmienia wygląd sypialni, ale też wpływa na jakość naszego snu. Ogromny wpływ ma zatem wybór prześcieradła wykonanego z odpowiednich materiałów.
Warto pamiętać, że prześcieradło stanowi warstwę ochronną materaca. Chroni go przed potem, łuszczącym się podczas snu naskórkiem, kurzem oraz innymi zabrudzeniami. Aby prześcieradło spisywało się w tej roli jak najlepiej, należy poprawnie dobrać jego rozmiar, a także odpowiednio pościelić łóżko.

Prześcieradło z gumką, czy bez?

Wybierając prześcieradło musimy podjąć kolejną ważną decyzję, jaką jest zdecydowanie się na rodzaj prześcieradła. Może być ono z gumką lub bez. Prześcieradło z gumką jest zdecydowanie wygodniejszą możliwością. Decydując się na nie, unikniemy zsuwania się i zbędnego przemieszczania się prześcieradła, nie będziemy również narzekać na zaplątane w nie nogi. Dodatkowym atutem prześcieradła z gumką jest jego wygląd, który bez dwóch zdań jest zdecydowanie bardziej estetyczny od prześcieradła bez gumki, które zazwyczaj już po jednej nocy jest całe wygniecione.

W naszej ofercie znajdziesz trzy odcienie prześcieradeł z gumką:

Już teraz wybierz idealny odcień prześcieradła do swojej sypialni i zagwarantuj sobie wiele komfortowych nocy!