Produkowane w Polsce

Darmowa wysyłka od 100 zł

Bezpieczne dla skóry

30 dni na darmowy zwrot

Dobierz odpowiednie poszewki na poduszki do spania i zapewnij sobie spokojny sen!

kobieta z bananową poszewką na poduszki

W ostatnim czasie, nasze życie nabrało tempa, co nie sprzyja odpowiedniemu odpoczynkowy oraz regeneracji. Aby polepszyć komfortu snu, a tym samym zwiększyć poziom regeneracji naszego organizmu, należy wprowadzić w swoje życie pewne drobne zmiany. Dzięki nim będziemy dłużej i lepiej spać, co przełoży się na lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia. Chcesz polepszyć swój sen? Zacznij od doboru odpowiedniej poszewki na poduszki.

Poduszki do spania to nie te dekoracyjne!

Ozdabianie łóżka różnorodnymi poduszkami, ostatnio stało się bardzo modne. Coraz częściej możemy spotkać dekoracje właśnie w postaci poduszek. Chociaż w sypialni wyglądają one bardzo ładnie, nie powinny jednak służyć do spania. Zazwyczaj są bowiem twarde, mocno wypełnione, a materiał poszewki na poduszki niekoniecznie wydaje się miły w dotyku pod delikatną skórą policzka.

Odpowiednia poduszka do spania to taka, która w nocy nie nadwyręża kręgosłupa. Głowa powinna układać się tak, by część szyjna kręgosłupa nie odginała się ani do góry, ani w dół. Taki układ ciała sprzyja unikaniu bólu karku, ale także migren, czy uczucia zmęczenia. 

Wnętrze też jest ważne

Podobnie jak w przypadku książek, nie oceniaj zbyt pochopnie poduszek! Pamiętaj, że bardzo istotne jest też wypełnienie poduszki – zwłaszcza, jeśli jesteś alergikiem. Wybierz wnętrze poduszki idealnie dopasowane dla Ciebie! Dopiero, gdy zaopatrzysz się w odpowiednią poduszkę, dobierz do niej poszewkę, która stanowić będzie wspaniałe dopełnienie kompletu pościeli, ale mogą także być wyrazistym akcentem, dodającym sypialni charakteru.

W łóżku spędzamy przynajmniej kilka godzin dziennie. Jest to czas, kiedy nasz organizm się regeneruje po ciężkim dniu. Od jakości naszego snu zależy poziom energii oraz humor, z jakim wstajemy z łóżka, a także nasze zdrowie. To pierwsza linia kontaktu z naszą twarzą oraz głową i od tej cienkiej warstwy materiału w dużej mierze uzależniona jest jakość snu. W Miluli doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego w trosce o Wasz piękny sen wszystkie poszewki na poduszki szyjemy ręcznie w Polsce z ekologicznej bawełny.