Produkowane w Polsce

Darmowa wysyłka od 100 zł

Bezpieczne dla skóry

30 dni na darmowy zwrot

O nas

Piękne wnętrza to w naszym rozumieniu nie tylko przyjemne dla oka wyposażenie, ale przede wszystkim elementy, które realnie wpływają na nasz nastrój oraz jakość wypoczynku. Dlatego właśnie od samego początku stawiamy sobie za cel dostarczanie estetycznych i ekologicznych produktów sprawiających, że popołudniowy i wieczorny relaks nabierze nowego znaczenia.

Dbamy o domowy nastrój

Domowy wypoczynek to nie tylko sen, ale też czas spędzany na wspólnych kolacjach, czytaniu ulubionej książki, czy po prostu spędzeniu kilku chwil pod grubym kocem. Mimo iż te chwile są magiczne już same w sobie, to wychodzimy z założenia, że wyjątkowego nastroju nigdy nie może być zbyt wiele. Dlatego Miluli, sklep z wyposażeniem wnętrz, oferuje pełną gamę produktów realnie wpływających na wszystkie nasze zmysły. Piękne i ekologiczne dodatki do domu sprawiają, że każdy stworzy idealnie dopasowaną do swoich wymagań przestrzeń, do której aż chce się wracać.

Miluli, czyli kto?

Zespół Miluli to skrupulatnie dobrana mieszanka młodości, energii i pomysłowości, połączona z wieloletnim doświadczeniem. Pozwala nam to z pasją wybierać nowe produkty, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie po wyjęciu z pudełka, ale i dbają o piękny wygląd domu każdego dnia. 

W 100% polska firma

Jednym z naszych największych powodów do dumy jest fakt, iż w jesteśmy w 100% polską firmą wspierającą lokalny rynek. Od samego początku stawiamy na współpracę z najlepszymi specjalistami w naszym kraju. Wierzymy w to, że wysoka jakość nie musi iść w parze z zaporowymi cenami, a co więcej, udowadniamy to każdego dnia.

Decyzja o postawieniu na Polskie wyroby była dla nas oczywista. To dzięki temu wszystkie nasze produkty, zarówno tekstylia, jak i elementy wyposażenia wnętrz, są tworzone pod czujnym okiem najlepszych. Każdy prototyp nowego produktu możemy wziąć w ręce, przetestować i udoskonalić, bez konieczności oddawania tego procesu fabrykom oddalonym o tysiące kilometrów.

O nas
ucieszony konsument poduszki

Nasza misja

Działamy dbając o środowisko

Sklep akcesoriami do domu dba o nasze wnętrza, ale przy tym nie zapomina o środowisku naturalnym. Dlatego właśnie na bieżąco optymalizujemy wszystkie procesy produkcyjne, tak aby minimalizować nasz negatywny wpływ na otoczenie. Dlatego korzystamy z naturalnych materiałów i wegańskich składników, które nie zawierają szkodliwych substancji oraz GMO.

Najwyższa jakość w trosce o Twój dom

Każdy z elementów jest skrupulatnie dobierany i testowany. W ten sposób otrzymujemy maksymalnie bezpieczne i wyjątkowo dopracowane produkty, które koją zmysły naszych klientów i nadają ich domom wyjątkowego charakteru.

Miluli – coś więcej niż sklep

Przede wszystkim nie jesteśmy typowym sklepem. Każdy z oferowanych produktów jest małym arcydziełem. Tekstylia i produkty do dekoracji wnętrz z Miluli to coś znacznie większego. Nasza misja to nie tylko dostarczanie najwyższej jakości, ale i edukowanie w kwestii tego, jak wartościowy odpoczynek i odpowiedni domowy nastrój są ważną częścią każdego dnia. Pragniemy dołożyć małą cegiełkę do tego wyjątkowego i przytulnego nastroju w każdym z domów, do którego trafiają nasze produkty, między innymi komplety pościeli oraz sojowe świece zapachowe.

Ponieważ jesteśmy pewni naszych produktów, dajemy aż 30 dni na zwrot zakupów dokonanych w naszym sklepie, a także oferujemy darmową wysyłkę.

Życzymy pięknego domu, Zespół Miluli